Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

Aerobiczna Szóstka Weidera (a6w) - zebrane informacje

FitnessWszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z silnymi i pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Dzisiaj przedstawię Wam program, który zdobył popularność na całym świecie, a miliony osób mogą potwierdzić jego zaskakujące rezultaty. Mam na myśli tutaj Aerobiczną Szóstkę Weidera lub w skrócie A6W

Jak sama nazwa wskazuje jest to program treningowy, który składa się z 6 ćwiczeń wykonywanych w ustalonej kolejności. Wykonujemy je bez przerwy na rozluźnienie mięśni brzucha. Najważniejszym momentem każdego ćwiczenia jest zatrzymanie ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 3 sekundy. Ćwiczenia te pomagają w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. A6W pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową a także w widoczny sposób kształtować mięśnie brzucha.

Oczywiście warto także pamiętać o odpowiedniej diecie i suplementacji. Jeśli zależy nam na szczególnie spektakularnych efektach warto zastosować dietę niskowęglowodanową (w celu pozbycia się nadmiaru ewentualnej tkanki tłuszczowej) natomiast z suplementów wystarczy CLA, ekstrakt zielonej herbaty, L-karnityna itp.


Schemat wykonywania treningu A6W


Film instruktażowy

Aerobiczna Szóstka Weidera a6w- podręcznik poświęcony treningowi A6W


Zaawansowana metoda kształtowania mięśni brzucha - podręcznik dotyczący systemu treningowego ABS IIŻyczę wytrwałości w treningu!
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

Pozdrawiam
Instruktor sportu
Krzysztof Jaruszewski

.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,391,694 Unikalnych wizyt