Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

Egzamin na czarny pas karate kyokushin

Karate kyokushin
W dniach 25-30 lipca 2017 roku w Tucholi odbył się ogólnopolski obóz letni Shinkyokushin. Gościem specjalnym był sensei Kazufumi Shimamoto z Japonii, który prezentował swoje najlepsze techniki i sposoby walki w bardzo jasny i metodyczny sposób. Instruktorami głównymi byli shihan Bogusław Jeremicz 5dan i Artur Wilento 5dan. Treningi również prowadzili sensei Janusz Drywa 3dan, Sławomir Kłosiński 3dan, Tadeusz Koziarz 3dan.


Motywem przewodnim obydwu obozów była jakość i precyzja wykonywanych technik, zadań, układów w ruchu. Podkreślano powiązanie wszystkich części treningu i jego efektów podczas kumite.


W trakcie obozu odbył się egzamin, podczas którego zdałem na czarny pas (shodan).Egzamin składał się z kilku części – egzamin pisemny (teoretyczny), egzamin techniczny (kihon, ido geiko, kata) oraz kumite (odbyło się 30 walk z czego 5 w formule K1) i tamashiwari (rozbijanie twardych przedmiotów).Bardzo dziękuję Shihanowi Artur Wilento za wspaniałe treningi, motywację i dobre przygotowanie do egzaminu.Dziękuję wszystkim sensei i sempai z Toruński Klub Karate Kyokushin za mocne treningi, cenne wskazówki, siniaki, pomoc i wsparcie.
Wielkie podziękowania należą się również moim najbliższym (żonie, córce i rodzicom), którzy nigdy we mnie nie wątpili i dodawali otuchy w ciężkich chwilach oraz wszystkim osobom, które pomogły mi w rozwijaniu mojej pasji i umiejętności (między innymi sensei Michał, Jakub, Tomasz).
Film z przygotowań do egzaminu:
Informacja na stronie Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin

OSU!

:)


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
4,391,716 Unikalnych wizyt