Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 PFKK

Karate kyokushin

Toruński Klub Karate Kyokushin był organizatorem Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 Polskiej Federacji Kyokushin Karate. W mistrzostwach wzięło udział 209 zawodników z 36 klubów zrzeszonych w PFKK i PFKS reprezentujących organizację Shinkyokushinkai. Zawody rozegrano w 2 konkurencjach: kata i kumite z Druzynowo kata zostało podzielone na trzy kategorie wiekowe i dodatkowo w kumite na kategorie wagowe. W podsumowaniu drużynowym TKKK zdobył puchar Najlepszej Drużyny w Kata!!!Wszystkie konkurencje przebiegały sprawnie dzięki zastosowaniu kilku rozwiązań poprawiających tempo startów na poszczególnych matach. Ekipy obsługujące poszczególne maty składały się z dorosłych członków naszego klubu, którzy pełnili funkcję spikerów prowadzących, sędziów czasowych, sędziów pomocniczych. Dwa składy sędziowskie na każdej macie kierowane były przez sędziów technicznych.

W konkurencji kata wzięło udział 79 zawodników. Każdy startujący musiał zaprezentować układ obowiązkowy po którym do następnej rundy wchodzili najlepsi. Po dwóch rundach eliminacyjnych w rundzie finałowej zmierzyło się 5-ciu zawodników. Najwięcej zawodników wystartowało w kategorii do lat 12 łącznie 31 zawodników. Często o miejscu na podium decydowały ostanie pokazy kata.

Podczas przerwy między konkurencjami kata i kumite swoje umiejętności i zaangażowanie w trening prezentowali najmłodsi ćwiczący w naszym klubie. Pokaz technik a na końcu temashiwari został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność zawodów. Pokaz przygotowali instruktorzy Adam Witkowski i Piotr Binkowski.
W w/w mistrzostwa brała również udział moja córka, która w kategorii kata do lat 12 zdobyła tytuł Vice Mistrzyni Polski!
"Czas Chełmna" 2.12.16
Zarząd klubu dziękuje również wszystkim członkom klubu za zaangażowanie w przygotowanie i obsługę zawodów. Podczas turnieju większość dorosłych ćwiczących pomagała w obsłudze mat pełniąc rolę spikerów, sędziów maty, sędziów czasowych i sędziów pomocniczych, służby porządkowej. Również serdeczne podziękowania dla instruktorów i zawodników za zaangażowanie w przygotowanie formy sportowej do Mistrzostw Polski Juniorów – OSU!!!

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,391,705 Unikalnych wizyt