Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

Warsztaty sportowe dla młodzieży ze SOSW w Chełmnie 2016

Akcje społeczne14 kwietnia 2016 roku kolejny raz wspólnie z właścicielami siłowni Polar-Fit Chełmno miałem przyjemność poprowadzić zajęcia sportowe z młodzieżą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chełmnie podczas dnia profilaktyki zdrowia pt. „Jak żyć, żeby zdrowym być”.

Podobnie jak w zeszłym roku dzięki życzliwości właścicieli siłowni Polar-Fit w Chełmnie (pani Malwiny i pana Marcina) uczniowie mogli nieodpłatnie uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanym i poprowadzonym treningu.

Zajęcia rozpoczeliśmy od krótkiej rozmowy na temat zasad zdrowego odżywiania, podstaw anatomii, zalet uprawiania sportu oraz głównych założeń treningu siłowego. Po rozgrzewce uczniowie zostali podzieleni na kilkuosobowe grupy w których pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów wykonali trening obwodowy (przećwiczyliśmy wszystkie grupy mięśniowe).

Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w treningu oraz zadawała instruktorom sporo pytań dotyczących prawidłowego wykonania poszczególnych ćwiczeń. Wszystkie ćwiczenia wykonywali bardzo starannie, uważnie słuchając wskazówek instruktorów i dbając o poprawną technikę ćwiczenia.

Aby teoria szła w parze z praktyką wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali archiwalny numer gazety Muscular Development w którym znajdą mnóstwo ciekawych informacji dotyczących treningu, odżywiania i suplementacji w sporcie.
Trening bardzo szybko minął w niesamowicie miłej atmosferze. Mamy nadzieję za nabyta w trakcie warsztatów wiedza i umiejętności przydadzą się w dbaniu o swoje zdrowie oraz w rozwijaniu zdrowej, wysportowanej sylwetki.
Serdecznie dziękuję właścicielom siłowni Polar-Fit za udostępnienie siłowni i przeprowadznie wspólnego treningu.
Pozdrawiam
Instruktor sportu
KJ
:-)

.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
4,346,410 Unikalnych wizyt