Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

VII Mistrzostwa Szkoły W Podciąganiu Na Drążku

22 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej w Zespołu Szkół CKP w Grubnie odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w Podciąganiu na Drążku.

W tym roku udało mi się pozyskać niesamowicie atrakcyjne nagrody dla wszystkich startujących!!! Jak zwykle mogliśmy liczyć na grono przyjaznych nam sponsorów. Siłownia Polar-Fit Chełmno, która ufundowała karnety wstępu na siłownię, Klub Sparta ufundował karnety wstępu na treningi cross-fit i kickboxingu, Klub Sportowy Wda Sekcja Kyokushin Karate ufundował wejściówki na treningi karate, firma Trec Nutrition ufundowała zestawy nagród rzeczowych dla wszystkich startujących (próbki, smycze, czasopisma, opaski, batoniki białkowe itd), SFD Spółka Akcyjna ufundowała próbki suplementów i koszulki.
Serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom za bezinteresowne wsparcie zawodów! Wasza pomoc jest bezcenna!

W tym roku do zawodów zgłosiło się 13 zawodników: 9 uczniów Zespołu Szkół CKP w Grubnie (Bylica Mariusz, Pszeniczny Krzysztof, Sosiński Tomasz, Szyper Tomasz, Kacper Graczyk, Bednarz Paweł, Mikołaj Maćkowski, Sączawa Angelika, Kacper Liberacki), 4 uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chełmnie (Filip Zacharek, Rafał Ćwikliński, Zbyszko Dekowski i Maron Przemysław).

Zawody sędziował organizator zawodów pan Krzysztof Jaruszewski wspólnie z panem Marcinem Pióro (właścicielem siłowni Polar-Fit Chełmno) i panem Tomaszem Zawadzkim (właścicielem i trenerem klubu Sparta).

Zadaniem startujących było wykonanie jak największej ilości poprawnych pociągnięć na drążku. Rodzaj chwytu dłoni (nachwyt lub podchwyt) był dowolny. Powtórzenie było zaliczone, gdy zawodnik podciągnął się na drążku do minimum wysokości brody a następnie opuścił do pełnego wyprostu ramion.
W zawodach uczestniczyła jedna przedstawicielka płci pięknej - Angelika Sączawa. Angelika bardzo dzielnie rywalizowała z chłopakami osiągając bardzo dobry wynik!Wszyscy zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Po zaciętej walce ostatecznie mistrzem tegorocznych zawodów został Rafał Ćwikliński z ZSO nr 1 w Chełmnie z wynikiem 25 powtórzeń. Na drugim miejscu (po dogrywce) uplasował się Filip Zacharek a na trzecim Zbyszko Dekowski.
Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:
I miejsce Rafał Ćwikliński ZSO nr1 (25 powtórzeń)
II miejsce Filip Zacharek ZSO nr1 (24/23 powtórzeń)
III miejsce Zbyszko Dekowski ZSO nr1 (24/19 powtórzeń)
IV miejsce Kacper Liberacki ZS CKP (20 powtórzeń)
V miejsce Kacper Graczyk ZS CKP (18 powtórzeń)
VI Bylica Mariusz, Sosiński Tomasz ZS CKP (17 powtórzeń)
VI Maron Przemysław ZSO nr1 (15 powtórzeń)
VIII Pszeniczny Krzysztof, Szyper Tomasz ZS CKP(13 powtórzeń)
IX Bednarz Paweł, Mikołaj Maćkowski ZS CKP (11 powtórzeń)
X Sączawa Angelika ZS CKP (6 powtórzeń)

Wielkie podziękowania należą się moim uczniom bez pomocy których nie poradziłbym sobie z organizacją tych zawodów, czyli Julii, Alicji i Klaudii  (hostessy), Wojtkowi (ekipa techniczna) oraz Oliwii (zdjęcia)  - bez Was te zawody nie przebiegłyby tak sprawnie i bezproblemowo!Gratuluję wszystkim startującym! Niesamowicie się cieszę, że z roku na rok Wasza forma rośnie i widać efekty Waszej ciężkiej pracy!
Naszym sponsorom kolejny raz gorąco dziękuję za wspaniałe nagrody!

Do zobaczenia w przyszłym roku!
Pozdrawiam
Organizator zawodów
Krzysztof Jaruszewski


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.10
4,391,700 Unikalnych wizyt