Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

X Powiatowe Zawody Power 2017



X POWIATOWE ZAWODY "POWER" 2017




6 kwietnia 2017 roku już po raz dziesiąty (!) najsilniejsza młodzież Powiatu Chełmińskiego rywalizowała w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie podczas X Powiatowych Zawodów "Power" 2017.


Sponsorami tegorocznych zawodów byli:
- Siłownia Polar-Fit Chełmno, która ufundowała karnety wstępu na siłownie dla najlepszych zawodników
- SFD Spółka Akcyjna, która ufundował zestawy próbek swoich produktów dla wszystkich uczestników zawodów, shakery oraz opakowanie Gain Mass
- Sklep "Atleta" Łódź, który ufundował koszulki, opaski i batony białkowe dla wszystkich startujących
- Pan Marcin Ojdowski, który ufundował pudełka na suplementy, shakery i próbki suplementów sportowych
- Organizator zawodów który ufundował puchary i dyplomy dla zawodników :-)




Rywalizacja podczas zawodów "Power" polega na wielokrotnym wyciskaniu wagi swojego ciała, więc zgodnie z regulaminem podczas weryfikacji przed zawodami wszyscy startujący zostali dokładnie zważeni.




Po oficjalnym przywitaniu przez panią vice dyrektor Barbarę Lejman, przedstawieniu zawodników oraz sędziów zawodów (Pana Marcina Pióro właściciela siłowni Polar-Fit Chełmno oraz Pana Patryka Grzeszczaka nauczyciela WF w ZSO nr 1) rozpoczęła się rywalizacja.

W tym roku po raz pierwszy w historii naszych zawodów do rywalizacji dołączyła przedstawicielka płci pięknej - Aneta Czaja i to ona wykonała najwięcej poprawnych powtórzeń i tym samym została zwycięzcą IX Powiatowych Zawodów Power 2016.



Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:
1. Aneta Czaja (ZS CKP) - 29 powtórzeń
2. Łukasz Przybylski (ZSO nr 1) - 27 powtórzeń
3. Dawid Syrowski (ZS nr 2) - 25 powtórzeń
4. Filip Zacharek (ZSO nr 1) - 23 powtórzeń
5. Rafał Ćwikliński (ZSO nr 1) - 15 powtórzeń
6. Maciej Recki (ZS CKP Grubno) - 19 powtórzeń
7. Zbyszko Dekowski (ZSO nr 1) - 16 powtórzeń
8. Rafał Ćwikliński (ZSO nr 1) - 16 powtórzeń
9. Oskar Magulski (ZS CKP Grubno) - 13 powtórzeń
10. Tomek Sosiński (ZS CKP Grubno) - 13 powtórzeń
11. Artur Śmiejewski (ZS CKP Grubno) - 0 powtórzeń


Film z zawodów:




Relacje prasowe:







Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, bez pomocy których zawody nie przebiegałyby tak płynnie i bezproblemowo (asekurującym - Paweł, Marcin i Kacper, eleganckim hostessom - Agnieszka i Angelika, fotografom - Łukasz i Oliwia oraz nagłośnieniowcowi - Wojtek)
Sponsorom dziękuję za super nagrody (Martinfeather Marcinpióro, Malwina, Sklep SFD, Roksana, Sklep Atleta Łódź)!

Gratuluję wszystkim osiągniętych wyników, dziękuję za udział w zawodach i mam nadzieję, że spotkamy się za rok na XI Powiatowych Zawodach "Power" 2018!


Pozdrawiam
Organizator zawodów
Krzysztof Jaruszewski
:-)


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,262,063 Unikalnych wizyt