Sponsorzy zawodów

Trec

Olimp

Fitness Authority

Fitmax

Vitalmax

polarfit

marbo

Mocni na Facebooku

VI Mistrzostwa Szkoły W Podciąganiu Na Drążku

23 listopada 2016 roku na sali gimnastycznej w Zespołu Szkół CKP w Grubnie odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w Podciąganiu na Drążku.

W tym roku udało mi się pozyskać szczególnie dużo nagród od wielu sponsorów. Jak co roku główym sponsorem imprezy była Siłownia Polar-Fit Chełmno, która ufundowała karnety wstępu na siłownię, Hurtownia Sportowa PAAK ufundowała piękne puchary i plecaki dla najlepszych zawodników, sklep sportowy Freak-shop ufundował zestaw witamin i bidony dla wszystkich startujących, użytkownicy forum sportowego Body-Factory ufundowali zestawy batonów białkowych, energetycznych, bieliznę termoaktywną itp dla zawodników, SFD Spółka Akcyjna ufundowała zestawy próbek suplementów, koszulkę, shakery itp dla startujących w zawodach.
Wszystkie nagrody można obejrzeć na poniższych zdjęciach - serdecznie dziękuję za tak hojne, bezinteresowne wsparcie zawodów!

W tym roku do zawodów zgłosiło się 10 zawodników: 7 uczniów Zespołu Szkół CKP w Grubnie (Paweł Lisewski, Marek Bielski, Przemysław Oboński, Radosław Furtak, Dawid Cacałowski, Radosław Gąsiewski, Kacper Liberacki), 2 uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chełmnie (Filip Zacharek, Rafał Ćwikliński) oraz jeden reprezentant Zespołu Szkół Nr 2 w Chełmnie (Dawid Syrowski)

Zawody sędziował organizator zawodów pan Krzysztof Jaruszewski wspólnie z panią Malwiną Jędrychowską (właścicielką siłowni Polar-Fit Chełmno) i panem Patrykiem Grzeszczakiem (nauczycielem z ZSO nr 1).Zadaniem startujących było wykonanie jak największej ilości poprawnych pociągnięć na drążku. Rodzaj chwytu dłoni (nachwyt lub podchwyt) był dowolny. Powtórzenie było zaliczone, gdy zawodnik podciągnął się na drążku do minimum wysokości brody a następnie opuścił do pełnego wyprostu ramion.
W związku z tym, iż kilku zawodników rozchorowało się przed zawodami postanowiłem zaprosić do rywalizacji płeć piękną. Trzy panie z naszej szkoły (Aneta, Oliwia i Angelika) miały możliwość sprawdzić swoje siły przy niesamowitym dopingu licznie zgromadzonej publiczności. Panie dały z siebie wszystko i ostatecznie wykonały w sumie 6 powtórzeń ;-)
Wszyscy zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Wszyscy zawodnicy poprawili swoje rezultaty z poprzednich zawodów. Po zaciętej walce ostatecznie mistrzem tegorocznych zawodów został Rafał Ćwikliński z ZSO nr 1 w Chełmnie z wynikiem 28 powtórzeń. Na drugim miejscu uplasował się zeszłoroczny mistrz Przemysław Oboński  z ZS CKP w Grubnie z wynikiem 27 powtórzeń natomiast trzecie miejsce zajął Filip Zacharek z ZSO nr 1 w Chełmnie

Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:
I miejsce Rafał Ćwikliński ZSO (28 powtórzeń)
II miejsce Przemysław Oboński ZS CKP (27 powtórzeń)
III miejsce Filip Zacharek (20 powtórzeń)
IV miejsce Radosław Furtak,  Dawid Cacałowski, Karol Liberacki, Dawid Syrowski (16 powtórzeń)
V miejsce Marek Bielski (15 powtórzeń)
VI miejse Paweł Lisewski (12 powtórzeń)
VII miejsce Radosław Gąsiewski (1 powtórzenie)
Wielkie podziękowania należą się moim uczniom bez pomocy których nie poradziłbym sobie z organizacją tych zawodów, czyli Angelice i Agnieszce (hostessy), Marcinowi, Kacprowi, Wojtkowi (ekipa techniczna) oraz Łukaszowi (zdjęcia)  - to Wasza zasługa za zawody przebiegły sprawnie i bezproblemowo!
Gratuluję wszystkim startującym! Niesamowicie się cieszę, że z roku na rok Wasza forma rośnie i widać efekty Waszej ciężkiej pracy!
Naszym sponsorom kolejny raz gorąco dziękuję za wspaniałe nagrody!

Relacja prasowe:

"Czas Chełmna" oraz "Gazeta Pomorska"Do zobaczenia w przyszłym roku!
Pozdrawiam
Organizator zawodów
Krzysztof Jaruszewski


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,391,688 Unikalnych wizyt